خانه / کشمش / قیمت تازه ترین کشمش صادراتی

قیمت تازه ترین کشمش صادراتی

محصول کشمش را به کمک میوه انگور تولید می کنند و روش تولیدی این محصول، خشک کردن انگور می باشد. با وجود این که میوه انگور تنوع بالایی را مختص خود کرده، کشمش ها نیز به همان میزان دارای تنوع بسیار در سطح بازار فروش می باشند. درجه یک ترین نوع کشمش در داخل کشورمان، نوع صادراتی محصول می باشد و قیمت تازه ترین و درجه یک ترین کشمش صادراتی از سوی تولید کنندگان محصول نرخ گذاری شده و مشتری می تواند با کمک گرفتن از نمایندگی های مجاز فروش محصول؛ به لیست قیمت و همچنین کشمش درخواستی به صورت حضوری و غیر حضوری دسترسی داشته باشند.

قیمت تازه ترین کشمش صادراتی

تولید عمده کشمش در ایران

تولید عمده کشمش در ایرانکشمش را به عنوان خشکبار می شناسند و این محصول از طعم شیرینی برخوردار است. کشمش ها موارد مصرفی بالا را مختص خود کرده و برخی از انواع آن ها به عنوان آجیل و برخی در غذا ها و سالاد ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

کشور های بسیاری در دنیا در عرصه تولید انواع کشمش فعالیت می کنند و این محصول استثنایی در اختیار افراد مصرف کننده قرار می دهند. در بین کشور های تولید کننده کشمش ایران رتبه چهارم جهانی را مختص خود کرده است و سالانه در کنار تولید عمده کشمش در عرصه صادرات انبوه این محصول شیرین و مغذی نیز فعالیت می کند.

از دیگر کشور های تولید کننده کشمش می توانیم به کشور ترکیه که به عنوان سرزمین کشمش ها شناخته شده و رتبه ششم جهانی را مختص خود کرده اشاره کنیم. آفریقای جنوبی، افغانستان، ازبکستان، شیلی و یونان از دیگر کشور های تولید و توزیع کننده  کشمش در جهان بوده و هر یک از این کشور ها توانسته اند سالانه حجمی بالغ بر سی هزار تن کشمش را وارد بازار مصرفی و جهانی کنند.

تولید عمده کشمش در ایران از جانب استان همدان انجام می پذیرد و این استان با وجود شهر ملایر است که توانسته به یکی از قطب های تولید کننده کشمش در کشور تبدیل شود و سالانه حجم قابل توجه ای از تولیدات این شهر به امر صادرات وارد شده و زمینه شکوفا شدن اقتصاد و فرصت های شغلی بسیاری را برای باغداران ایرانی فراهم آورده است.

دسته بندی کشمش ها بر اساس نوع انگور

در کل دنیا انگور ها در تنوع بالا به امر کشت و تولید وارد می شوند. کشمش ها توسط میوه انگور به تولید می رسند و از این سو این محصولات شیرین نیز در سطح بازار فروش، در تنوع شکل و طعمی بالا موجود بوده و دست مصرف کننده می رسند.

دسته بندی کشمش ها بر اساس نوع انگور به اختصار به شرح زیر است:

  • یکی از انواع معروف کشمش که در سطح بازار داخلی و همچنین بین المللی حجم تقاضا و همچنین خرید و فروشی انبوه را از آن خود کرده؛ کشمش های سبز می باشند و این نمونه سبز از محصول به صورت آجیل مصرف شده و خواص ارزنده ای داشته و در طب سنتی پزشکان قدیمی بسیار افراد را به مصرف آن تشویق می کردند.
  • نوع دیگر کشمش که بیش تر در امر پخت و پز کاربرد دارد؛ با عنوان کشمش پلویی شناخته شده و رنگی قهوه ای و همچنین گاه سیاه داشته و با این اشکال ظاهری در سطح بازار های جهانی به فروش می رسد. کشمش های پلویی در انواع سالاد و شیرینی و کیک مورد استفاده قرار می گیرند.
  • محصولی دیگر از کشمش که در دسته سوم این خانواده قرار گرفته است؛ به وسیله انگور شاهانی به تولید می رسد و این محصول کشمش رنگی سیاه داشته و در با نام مویز شناخته می شود. مویز ها نیز مانند کشمش های سبز به صورت آجیل مصرف شده و مصرف مناسب و استاندارد مویز باعث کنترل بیماری دیابت و میزان قند خون می شود.

روش های مختلفی وجود دارد که میوه انگور را به محصول کشمش تبدیل کنیم و این راه ها به شرح روش آفتاب خشک، سایه خشک، انگوری و تیزابی می باشد. کشمش های آفتاب خشک همان نوع پلویی محصول می باشند. انگور های عسگری را به شکل سایه خشک تبدیل به کشمش کرده و کشمش سبز از این روش به تولید می رسد.

مهمترین ویژگی های کشمش های صادراتی

مهمترین ویژگی های کشمش های صادراتیاز سری کشور های متقاضی انواع کشمش صادراتی درجه یک ایرانی می توانیم به کشور های اروپایی نظیر؛ فرانسه، ایتالیا، آمریکا، بریتانیا و استرالیا اشاره کنیم.

کشمش ها نیز مانند بسیاری از محصولات تولیدی و فرآوری شده، دارای سطح کیفیت متنوعی می باشند و بر اساس میزان کیفیت درجه بندی می شوند، از مهم ترین ویژگی های کشمش صادراتی تازه می توانیم به امر مرغوبیت بالای محصول اشاره کنیم و افرادی که در عرصه صادرات کشمش های تولید شده فعالند، سعی دارند که مرغوب ترین نوع تولید شده محصول را به مرحله بسته بندی رسانده و به کشور های متقاضی ارسال کنند.

کشمش های تولید شده ایرانی؛ پس از مرحله تولید که به صورت سنتی و یا صنعتی انجام می شود، به خط بسته بندی کارخانجات وارد می شوند و در بسته هایی با اندازه های متغیر و استاندارد بسته بندی شده و وارد مرحله فروش می شوند.

لیست قیمت کشمش صادراتی تازه

یکی از دلایلی که کشمش ها در کل جهان حجم تقاضا و فروش گسترده را از آن خود کرده اند؛ مزیت ها و خواص استثنایی آن ها می باشد و این خواص به شرح زیر تقسیم بندی می شوند:

  • جلوگیری ازسرطان به دلیل وجود آنتی اکسیدان در محصول کشمش
  • جلوگیری از و درمان پوکی استخوان
  • کمک به کاهش استرس
  • کمک به سلامت چشم
  • خاصیت خوشبو کنندگی دهان
  • کمک به کنترل خشم
  • و…

کشمش های صادراتی با روش های مختلف تجاری به فروش می رسند و بسیاری از مراکز تجاری کشور در عرصه تجارت محصول فعالند و در میان این قبیل از مراکز، نمایندگی ها و بازرگانی هایی نیز از جانب برترین های تولید و فروش تاسیس شده و به صورت حضوری و غیر حضوری به امر فروش انواع کشمش در سطح بازار های داخلی و همچنین بین المللی پرداخته اند.

یکی از ویژگی های مهمی که کشمش های صادراتی را از سایر کشمش ها مستثنی کرده، قیمت مناسب و عمده این محصولات می باشد. با برقراری ارتباط حضوری و غیر حضوری( تلفنی) به نمایندگی های فروشنده کشمش صادراتی، مشتریان داخلی و خارجی متقاضی می توانند به لیست قیمت کشمش تازه صادراتی دسترسی داشته باشند و به کمک لیست مربوطه از قیمت های مصوب تولیدی  مطلع شوند.

مشاورین فروش ما هم اکنون آماده ارائه خدمات به مشتریان داخلی و خارجی می باشند و شما خریدار محترم می توانید در هر لحظه با ما تماس بگیرید و به کمک ما خریدی مستقیم و بدون واسطه را تجربه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: علی علوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122815195
پست الکترونیکی: kararaisins@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کشمش آفتابی بسته بندی شده

فروش کشمش آفتابی بسته بندی شده  با قیمت ارزان

فروش کشمش آفتابی بسته بندی شده  با قیمت ارزان به صورت مستقیم و بدون حضور …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ