خانه / کشمش / کشمش پلویی / پخش کشمش پلویی فله در تهران / فروش عمده کشمش به قیمت کارخانه 

پخش کشمش پلویی فله در تهران / فروش عمده کشمش به قیمت کارخانه 

پخش کشمش پلویی فله در تهران به طور عمده و با قیمت کارخانه در مرکز کارا کشمش انجام می شود . فروش عمده انواع کشمش با کيفيت ها و درجه بندی متفاوت در این مرکز انجام می شود.انگور پس از چیده شدن به دو روش به کشمش تبدیل می شود:

 • روش سنتی
 • روش صنعتی

میتوان کشمش ها را به دو دسته تقسیم کرد:

 • کشمش بی هسته
 • کشمش هسته دار

کشمش بی هسته  در بین آجیل ها طرفداران خاص خود را دارد.

پخش کشمش پلویی فله در تهران
پخش کشمش پلویی فله در تهران

فروش عمده کشمش به قیمت کارخانه

پخش کشمش پلویی در تهران و شهرهای دیگر به صورت نمایندگی های مجاز انجام میشود. مشتریان می توانند بسته به نیاز و تقاضای خود میزان بار مورد نیاز خود را سفارش داده و دریافت کنند .خریداران می توانند محصول خود را به دو صورت دریافت کنند :

 • به صورت فله
 • به صورت بسته بندی شده

بار بسته بندی شده در وزن های مختلف ۵ تا ۱۴ کیلوگرم عرضه می‌شود. فروشندگان محصولات بسته بندی را با وزنهای مختلف طبق سفارش مشتری بسته بندی کرده و به بازار ارائه می‌دهند .مشتریان می توانند با روش حضوری و یا به صورت غیر حضوری سفارش خرید خود را ثبت نمایند .

فروش عمده کشمش به قیمت کارخانه
فروش عمده کشمش به قیمت کارخانه

انواع کشمش ایران

کشمش در بین بعضی از فرهنگها در انواع غذاها استفاده می‌شود. مانند عدس پلو، کشمش پلو و…

کشمش انواع مختلفی داشته که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کشمش رنگهای متنوع داشته و از آن جمله می‌توان به رنگهای زیر اشاره کرد:

 • زرد
 • سبز
 • قرمز
 • سیاه

هرکدام موارد استفاده مختلفی را دارند .همانطور که می دانید کشمش دارای مقدار قابل توجهی از املاح و مواد معدنی می باشد. که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آهن
 •  روی
 •  پتاسیم
 •  کلسیم
 •  منیزیم

کشمش خواص درمانی بسیاری داشته و مورد توجه مشتریان زیادی در سراسر دنیا قرار گرفته است .پخش کشمش پلویی به صورت فله با قیمت مناسب و مقرون به صرفه این مرکز انجام میشود.

جدول ارزش غذایی محتویات درون کشمش
جدول ارزش غذایی محتویات درون کشمش

پخش کشمش پلویی فله در تهران

کشمش پلویی  برای خریداران عمده قیمت‌های متفاوتی دارد . بسته به نوع و کیفیت آن و درجه بندی محصول، قیمت‌ها متفاوت است.

همچنین اگر کشمش به صورت فله عرضه شود ،قیمت مناسب تری نسبت به کشمش بسته بندی شده دارد. قیمت کشمش با توجه به نوسانات بازار تفاوت می‌کند. قیمت بدون واسطه از درب کارخانه را میتوانید به طور مستقیم از مرکز کارا کشمش به دست آورید. چنانچه مایل به خرید کشمش ارزان هستید، بهتر است که به صورت فله ای خریداری کنید. زیرا در این صورت قیمت بسته‌بندی از کشمش حذف می‌شود. پخش کشمش پلویی از سوی کارخانه در نمایندگی های مجاز کارخانه انجام میشود.

پخش کشمش پلویی فله در تهران
پخش کشمش پلویی فله در تهران

بازار خرید و فروش کشمش پلویی عمده در تهران

در تهران ،بازار مولوی مرکز اصلی خرید و فروش و پخش کشمش پلویی و انواع خشکبار به صورت عمده می باشد. چنانچه مایل به خرید انواع کشمش به صورت عمده می باشید، می‌توایند به بازار بزرگ خیابان مولوی مراجعه کنید. و خرید خود را به صورت حضوری از آنجا انجام دهید. مشتریان همچنین میتوانند  به نمایندگی‌های مجاز کارخانه‌ها در سطح شهر رفته و سفارش خرید خود را انجام دهند . در صورت خرید از نمایندگی ها خریداران می توانند مطمئن باشند که از قیمت بدون واسطه و مستقیم از کارخانه بهره مند می شوند. همچنین می توانند بدون مراجعه حضوری را با خرید غیر حضوری از سایت سفارش خود را ثبت نمایند.

بازار خرید و فروش کشمش پلویی عمده در تهران
بازار خرید و فروش کشمش پلویی عمده در تهران

شرکت تولیدی انواع کشمش در ایران

تقاضای بالای کشمش باعث شده است که تعداد زیادی از شرکتها تمایل به تولید انواع کشمش در ایران داشته باشند . در شهرهایی که به تولید کشمش انگور می پردازند غالباً کارخانجات و کارگاههای تولید و تهیه کشمش نیز قرار دارند .در همان کارگاه ها دستگاه های بسته بندی نیز وجود دارد. تولید کننده هایی که مایل هستند محصول خود را صادر نمایند . قبل از ارسال آنها را بسته بندی کرده و طبق سفارش مشتری در وزنهای مختلف بسته بندی میکنند.

همچنین بسیاری از کارخانجات وجود دارند که خود را درگیر بسته بندی محصول نمی کنند .آنها کشمش را به صورت فله و با قیمت مناسبتر عرضه می کنند .اغلب کارخانجات بسته بندی کشمش آنها را خریداری و بسته بندی می کنند .سپس روانه بازار می کنند .

پخش کشمش پلویی در بازار تهران به طور مستقیم از سوی خود کارخانه در این مرکز انجام می شود .جهت مشاوره و ثبت سفارش می توانید با کارشناس مجموعه تماس بگیرید.

تولید انواع کشمش در ایران
تولید انواع کشمش در ایران
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: علی علوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122815195
پست الکترونیکی: kararaisins@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کشمش پلویی تاکستان

خرید کشمش ارزان قیمت از کارخانه / قیمت کشمش پلویی تاکستان             

خرید کشمش ارزان قیمت از کارخانه از طریق این تولیدی امکان پذیر میباشد.مرکز کارا کشمش …

آراد برندینگ