خانه / کشمش / صادرات کشمش به عراق / فروش کشمش بسته بندی در تهران

صادرات کشمش به عراق / فروش کشمش بسته بندی در تهران

صادرات کشمش به عراق در مرکز کارا کشمش انجام می شود .فروش کشمش بسته بندی  شده برای صادرات گزینه مهمی می باشد .در این مرکز انواع کشمش در وزنهای مختلف با بسته بندی های شکیل و بهداشتی عرضه می گردد.

کشمش صادراتی در بسته بندی
کشمش صادراتی در بسته بندی

فروش کشمش بسته بندی در تهران

شرایط خاص آب و هوایی ایران بهترین موقعیت برای تولید انگور و به تبع آن کشمش می‌باشد. این امر باعث شده است که تولید کشمش در کشور روز به روز افزایش پیدا کرده و تولید کننده‌ها مایل به صادرات این محصول در بازارهای جهانی باشند. کشمش سومین محصول صادراتی کشور می باشد. که بعد از آمریکا و ترکیه رتبه سوم را در صادرات این محصول به خود اختصاص داده است . .بسته بندي تاثير بسياري در كالاي صادراتی داشته و از عوامل مهم و تاثير گذار در قیمت کشمش می باشد .غالبا در وزنهای بالای ۵ كیلو بسته بندی کشمش در كارتنهای مقوایی با گرمهای متفاوت همراه بایك لایه پلاستیكی انجام می شود .

فروش کشمش بسته بندی در تهران
فروش کشمش بسته بندی در تهران

فروشگاه عرضه کشمش درجه یک صادراتی

کشمش درجه یک صادراتی را از راه‌های مختلفی می‌توان تهیه کرد:

 • خرید از بنکداران یکی از  راه‌های رسیدن به قیمت ارزان و باکیفیت کشمش می باشد .
 • همچنین خرید از فروشگاه های اینترنتی که می تواند راهی مطمئن برای رسیدن به خرید مستقیم از تولید کننده باشد می باشد .و قیمت عرضه شده در این سایت ها بسیار مناسب است .

در این بین توان رقابتی ایران برای رقابت با قیمت جهانی کشمش را سخت می کند. کشمش ایران به بیش از ۱۰۰ کشور دنیا صادر می شود. از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • استرالیا
 • آلمان
 •  امارات
 • روسیه
 • عراق

در حال حاضر صادرات کشمش به عراق با قیمت بسیار مناسبی صورت می‌گیرد .

فروشگاه عرضه کشمش درجه یک صادراتی
فروشگاه عرضه کشمش درجه یک صادراتی

مرکز صادرات کشمش به عراق

شرکت های صادرکننده مطرح در تهران به صادرات انواع محصولات بخصوص کشمش می‌پردازند. جزو کشورهایی که کشمش ایران را وارد می کند می توان به کشور استرالیا اشاره کرد .این کشور یکی از كشورهايي است  که از واردکنندگان بزرگ کشمش ایران می باشد. همچنین کشور عراق نیزكشمش ایران را باقیمت مناسب تهیه می‌کندو یکی از خریداران اصلی کشمش ایران به شمار می رود. صادرات کشمش به عراق توسط شركتهاي بسياري در ايران و تهران انجام ميشود .كشور عراق غالبا مشتري كشمش ارزان قيمت ايراني هستند ،نه نوع درجه يك آن . البته لازم به ذکر است سیاست‌های دولت می‌تواند بسیار در این مورد تاثیرگذار باشد. به طور مثال دولت ترکیه با قرار دادن سوبسیدهای برای کشاورزان و تولیدکنندگان کشمش به تولید کشمش کمک می کند. بدین ترتیب باعث می‌شود که قیمت تمام شده کشمش در این کشور بسیار پایین باشد

نمودار صادرات کشمش

عملکرد صادرات کشمش ايران در سال ۹۸

بررسي صادرات در سال ۹۷ و ۹۸ نشان می دهد که بیش از ۱۴۲ هزار تن انگور و کشمش به کشورهای مختلف جهان صادر شده است .که بیشتر از ۱۱۳ هزار تن آن مربوط به کشمش بوده است . ظرفیت تولید کشمش در کشور ما بسیار بالاست. می‌توان براي بهبود ارتقاء کیفی محصولات تلاش كرد .انواع کشمش های صادراتی را می توان به موارد زیر تقسیم بندی کرد:

 • كشمش سبز
 •  آفتابی
 • زرديا طلایی
 • سیاه يامويز
 • تیزابی

کشمش ایران به بیش از ۱۰۰ کشور مختلف دنیا صادر می‌شود . صادرات کشمش به عراق در سالهاي اخير رونق خوبي داشته است .يكي از دلايل اين امر پايين امدن ارزش ريال ميباشد .كه بدين ترتيب خريداران عراقي را علاقه مند به خريد از ايران كرده است .

نمودار کشورهای هدف صادراتی کشمش ایران درسال 98
نمودار کشورهای هدف صادراتی کشمش ایران درسال ۹۸
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: علی علوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122815195
پست الکترونیکی: kararaisins@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کشمش آفتابی بسته بندی شده

فروش کشمش آفتابی بسته بندی شده  با قیمت ارزان

فروش کشمش آفتابی بسته بندی شده  با قیمت ارزان به صورت مستقیم و بدون حضور …

آراد برندینگ